Знам’янський “Локомотив” зазнав нищівної поразки від “Зірки”

2019-06-30-4Вчора у Знам’янці було футбольне свято: до міста завітала кропивницька «Зірка».

До звітного туру кропивницька команда підійшла без очкових втрат. А от «Локомотив» набирав очки лише вдома; на виїзді зазнавав поразок. Підопічні Саміра Гасанова постаралися і у цьому матчі порадувати своїх шанувальників, який до Знам’янки приїхало достатня кількість, перемогою.

Початок матчу вийшов для господарів гірше не придумаєш. У простій ситуації припустився грубої помилки молодий голкіпер Данило Шалигін, який вибив м’яч на Замніуса і Артем» в один дотик перекинувши голкіпера, відкрив рахунок. Через кілька хвилин на вістрі атаки гостей був Олександр Кочура – його удар на лінії воріт заблокував захисник «Локомотиву».

А на 15-ій хвилині матчу після подачі Максима Скорова з правого флангу Кочура, зігравши на випередження, подвоїв рахунок. Далі гостям вдалося збільшити рахунок ще до перерви. Олександр Кочура виконав передачу з лівого флангу і Руслан Красовський без перешкодно відправив м’яч у ворота господарів.

У другому таймі матчу Єгор Кривошей замкнув подачу Кочури з кутової позначки. Далі господарі постаралися вирівняти гру на футбольному полі – двічі воротам гостей загрожував Артем Солодов, але його удари були не влучними.

А далі своє вагоме слово сказав капітан кропивницької «Зірки» Олександр Кочура. Спочатку після не реалізованого виходу Махинею один на один з голкіпером він першим встиг на добиванні. А вже у наступній атаці Олександр результативно замкнув головою дальню стійку воріт суперника, встановивши остаточний рахунок зустрічі – 6:0.

Наступний свій матч у рамках чемпіонату області «Зірка» проведе наступними вихідними – 7 липня вдома має грати з ФК «Новоукраїнка».

«Локомотив» (Знам’янка) – «Зірка» (Кропивницький) – 0:6 (0:3) (Замніус, 4; Кочура, 15, 81, 82; Красовський, 27; Кривошей, 49)
Стартові склади команд:
«Локомотив»: Шалигін, Бобров, Паламарчук, Коваленко, Савін, Марущук, Сафронов, Солодов, Грузін, Постільняк, Плачінда
«Зірка»: Козинець, Ромашев, Сидоренко, Кривошей, Кутулупенко, Скоров, Лопушенко, Павлюк, Кочура, Красовський, Замніус