Літо – чудова пора для отримання нових знань

1Під час літніх канікул служба зайнятості не забуває про учнівську молодь, активна співпраця з навчальними закладами продовжується і в літніх пришкільних таборах.
Злагоджена спільна робота представників служби зайнятості, соціальних служб у справах сім’ї, дітей та молоді, ювенальної превенції та також «Центру пробації» в літніх пришкільних таборах Знам’янського району була досить плідною. Дітлахи літніх таборів брали активну участь у низці профорієнтаційних заходів, у тому числі і з елементами інтерактивну.
Під час заходів діти отримали багато корисної та цікавої інформації про безмежний світ професій, послуги служби зайнятості та ситуацію на ринку праці. Інформація була подана в формі гри, що особливо подобається і запам’ятовується школярам, вони залюбки спілкувались з фахівцем служби зайнятості та охоче виконували різні вправи.
Також хлопці та дівчата, які навчаються в старших, класах охоче ділились з фахівцем своїми планами на професійне майбутнє, з великим інтересом та увагою переглянули відеоролики.
Беручи участь у профорієнтаційних заходах, школярі переконались, що пізнавати цікавий та різнобарвний світ професій не лише корисно, але й цікаво та весело.

2

3

Л. С. Базюк, провідний фахівець відділу активної підтримки безробітних Знам’янської філії Кіровоградського обласного
центру зайнятості

Додати коментар

Ви маєте Увійти , щоб додати коментар..