Анонс матчів 10-го туру Відкритого Чемпіонату Знам’янського району

football-compressor22-23 червня відбудуться матчі 10-го туру Відкритого Чемпіонату Знам’янського району з футболу серед аматорських команд сезону 2019 року.

У селищі Олександрівка очікується центральний матч туру. Два цікаві колективи, у протистоянні яких можна очікувати будь-якого результату. «Тясмин» останнім часом набрав хід. «Дмитрівка» ж завжди бореться до кінця і без бою не здається. Господарям не допоможе Олександр Слівченко, який отримав червону картку у попередньому матчі з «Променем».

Протистояння між цибулівською та богданівською командами завжди носить непоступливий характер, не залежно від турнірного становище команд. На цей матч обидві команди налаштовуються по особливо – це дербі. Гостям у цьому матчі не допоможе Костянтин Долінський, який отримав червону картку у матчі з «Тясмином». Господарі будуть сподіватися на своїх бомбардирів – Олександра Постільняка і Бориса Сафронова, в активі яких відповідно 10 та 5 забитих м’ячів.

У Трепівці місцевий «Маяк» буде зустрічатися з «Буревісником». Матчі у Трепівці по при без очковий багаж «Маяка» проходять у напруженій боротьбі. Для Артема Солодова буде додаткова мотивація – піти на перерву у статусі кращого бомбардира чемпіонату.

Розклад матчів:
22 червня. 18:00. смт. Олександрівка. «Тясмин» (Олександрівка) – ФК «Дмитрівка»
22 червня. 18:00. с. Цибулеве. «Нива» (Цибулеве) – «Промінь» (Богданівка)
23 червня. 18:00. с. Трепівка. «Маяк» (Трепівка) – «Буревісник» (Петрове)

Відкритий Чемпіонат Знам’янського району-2019. Турнірна таблиця

Нагадаємо, що для всіх любителів спорту та учасників змагань, що проводяться під егідою Знам’янської районної федерації футболу, створено сайт федерації zrff.vs.kr.ua. На сайті можна переглянути заявки команд-учасниць Чемпіонату, натиснувши на назву команди у турнірних таблицях, які розміщені у нижній частині правої колонки сайту. У верхній частині правої колонки сайту подано календар першого кола змагань, при натисненні на конкретний матч можна переглянути його статистику.

Головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Знам’янської РДА Віктор Слюсаренко

Додати коментар

Ви маєте Увійти , щоб додати коментар..