Тенета шахрайства: як шукачам роботи не стати жертвами аферистів на ринку праці

1До Державної служби зайнятості (Центрального апарату) надходить інформація про фірми-шахраї, які позиціонують себе офіційними партнерами служби зайнятості в рамках Угоди та Протоколу програми з відбору кваліфікованих українських працівників будівельної сфери для працевлаштування на території Держави Ізраїль.
Наголошуємо, що на території України інформаційно-консультаційну діяльність, забезпечення комунікації та логістики процедури відбору українських громадян для працевлаштування в Ізраїлі здійснює винятково некомерційна громадська організація «Велика ідея».
Державна служба зайнятості, у рамках Протоколу, взаємодіє лише з громадською організацією «Велика ідея».
Будь-які інші особи, які позиціонують себе як офіційні партнери державної служби зайнятості в рамках Угоди, не співпрацюють із державною службою зайнятості.
З інформацією щодо умов працевлаштування українських працівників у будівельній галузі Держави Ізраїль, усі зацікавлені особи можуть ознайомитися на сайті некомерційної Громадської організації “Велика ідея» (www.israeljobofficial.org.ua). Також консультації про умови участі в програмі надаються за телефонами: (099) 20 25 588; (093) 20 25 588; (097) 20 25 588.

Вероніка Шишкарьова, начальник відділу організації сприяння працевлаштуванню Кіровоградського обласного центру зайнятості

Додати коментар

Ви маєте Увійти , щоб додати коментар..