Рятувальники Знам’янки напередодні Трійці перевіряють стан пожежної та техногенної безпеки культових споруд

1Найближчих вихідних відзначатимемо одне з найбільших релігійних свят – Трійцю. Зазвичай, кожен його святкуватиме на свій лад. Хтось – відстоїть службу у церкві, а хтось – використає вихідни для відпочинку на природі. Завдання працівників Служби порятунку – забезпечити безпеку громадян, не залежно від того, як вони планують провести ці дні.
Проте, в першу чергу, фахівці Знам’янського МРВ Управління ДСНС України у Кіровоградській області зосередили увагу на стані пожежної та техногенної безпеки об’єктів, які будуть задіяні під час святкування Трійці. Рятувальники перевіряють забезпеченість храмів первинними засобами пожежогасіння, сигнальними табличками та показниками, наявність та стан евакуаційних виходів, справність електромережі. Під час спілкування з настоятелями храмів працівники пожежно-рятувальної служби радять, як усунути недоліки, на що звернути увагу, щоб вірянам не загрожувала небезпека, як поводитись у випадку лиха, та закликають проводити роз’яснювальну роботу серед прихожан, щоб ті знали, як уникнути біди також і вдома.
10 червня перевірку культових споруд здійснили працівники Знам’янського міськрайонного відділу У ДСНС у Кіровоградській області. Під час перевірки також провели інструктаж зі служителями храмів та розповсюдили серед вірян листівки із застереженнями та правилами пожежної безпеки.

2

3

4

 

Знам’янський МРВ Управління ДСНС України у Кіровоградській області

Додати коментар

Ви маєте Увійти , щоб додати коментар..