Про трудові права осіб, які працюють в режимі займаної праці

324-compressorОдним із різновидів виконання працівниками трудової функції у роботодавця є робота на умовах трудового лізингу (займана праця). Під такою роботою мається на увазі робота на підприємстві, що не приймає безпосередньо працівника на роботу, а застосовує працю найманих працівників, які перебувають у трудових відносинах з агентством трудового лізингу. В такому разі працівники укладають трудовий договір з агентством трудового лізингу, а трудову функцію виконують у відповідного роботодавця.

При цьому працівники мають володіти інформацію про те, що агентство трудового лізингу має:

-виплачувати працівникові заробітну плату в розмірі, не нижчому, ніж розмір мінімальної заробітної плати, встановленої законом, та заробітної плати, яку отримує працівник у роботодавця за виконання такої ж роботи;

-забезпечувати працівнику час роботи та відпочинку на умовах, визначених для працівників роботодавця, що передбачено умовами колективного договору та правилами внутрішнього трудового розпорядку;

-нараховувати та сплачувати єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування на користь працівника.

Крім того агентство трудового лізингу не повинно перешкоджати працівнику укласти трудовий договір з роботодавцем, у якого виконуються ним робота (за наявності згоди на це роботодавця).

З інформацією щодо відносин трудового лізингу є можливість ознайомитись у рубриці “Правовий порадник шукача роботи” на сторінці обласного центру зайнятості у соціальній мережі Facebook.

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості

Додати коментар

Ви маєте Увійти , щоб додати коментар..