Про професії – граючись

OLYMPUS DIGITAL CAMERAРозпочалося літо, а разом із ним розпочали роботу літні пришкільні табори. Одним із найбільших літніх таборів для учнівської молоді в місті Знам’янка є табір «Фестивальний», розташований на базі Центру дитячої та юнацької творчості.
Саме дітлахи цього табору, а точніше, загін «Драйв», 6 червня завітали в гості до Знам’янської міськрайонної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості. Маленькі гості були радо зустрінуті фахівцями з профорієнтації – Людмилою Базюк і Наталею Бондаренко, та начальником відділу АПБ – Оленою Баланенко.
Розпочався захід для дітлахів із розгадування загадок про професії та види професійної діяльності. В процесі відгадування діти виявили неабияку кмітливість і винахідливість, при цьому намагаючись якого швидше дати відповідь на загадку. Також учнів було залучено до інтерактивну «Незвичайні професії» та гри «Професія на букву». Під час проведення гри дітлахи розділились на три команди, кожна з яких обрала свого капітана. За результатами ігор всі учасники заходу були нагороджені не тільки заохочувальними призами, а й солодощами.
Слід зазначити, що саме заняття в ігровій формі сприяють якомога кращому і легшому засвоєнню інформації.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

Л. С. Базюк,  провідний фахівець відділу активної підтримки безробітних Знам’янської філії Кіровоградського обласного центру зайнятості

Додати коментар

Ви маєте Увійти , щоб додати коментар..