Юнаки зі Знам’янського району виграли срібну лігу «Кубка Мрії»

2019-06-27-50025-26 травня у Кропивницькому на майданчику зі штучним покриттям (стадіон «Зірка») відбувся 10-ий Всеукраїнський турнір з футболу «Кубок Мрія» серед юнаків 2006-2007 р.н.
Участь у турнірі брали 12 команд, які були поділені на чотири групи. У групі «А» виступала команда «Інгулець» зі Знам’янського району. У першому матчі юнаки зі Знам’янського району з рахунком 2:6 поступилися «Альянсу». У другому матчі «Інгулець» супернику з Новгородки не дав жодних шансів на позитивний результат, розгромивши з рахунком 9:0. То ж у своїй групі «Інгулець» посів друге місце і потрапив до срібної ліги змагань. І от у другий день змагань по кубковій системі визначилися переможець та призери срібної ліги «Кубка Мрії».
У півфіналі срібної ліги «Інгулець» зустрічався з кропивницьким «Лідером», який посів друге місце у групі «В». З перших хвилин команда «Інгулець» продемонструвала впевнену гру і до перерви вела у рахунку 2:0. У другому таймі матчу юнаки зі Знам’янського району чимало моментів не реалізували, але все одно вдалося збільшити рахунок до 3:0. В іншому півфіналі «Арсенал» (Новоархангельськ) після «сухого» першого тайму зміг зламати опір команди «Юність-Базис» (Умань) – 4:0.
У фіналі срібної ліги «Інгулець» зміг нав’язати свою гру грізному супернику «Арсенал», дозволивши лише пару моментів створити біля своїх воріт. А от юнаки зі Знам’янського району до перерви мали один момент, а у другому таймі ще 3-4, коли повинні були виривати перемогу, але не вийшло. Основний час зустрічі завершився в нульову нічию і переможець фіналу визначався в серії післяматчевих пенальті. Першим (при виконанні других пенальті) схибив гравець «Інгульця», але вже за мить голкіпер парирував удар і рахунок зрівнявся. Суперник ще раз схибив і могли завершити серію пенальті на 5-му ударі, але вже голкіпер «Арсенал» врятував свою команду. Останнє пенальті в основній серії парирував голкіпер «Інгульця» і це перемога… Юнаки зі Знам’янського району стали переможцями срібної ліги «Кубка Мрії» серед юнаків 2006-2007 р.н.
Команда «Інгулець» грала під керівництвом Анатолія Головатенка і Євгена Бандурки. Також висловлюємо слова вдячності за допомогу у поїздці на змагання Анатолію Головатенку і Василю Райді.