Стартувало друге коло Відкритого Чемпіонату Знам’янського району

2019-05-25-3000025 травня відбулися матчі 6-го туру Відкритого Чемпіонату Знам’янського району з футболу серед аматорських команд сезону 2019 року.
У Богданівці зустрічалися команди, які замикають турнірну таблицю чемпіонату – «Прмоінь» і «Маяк». У середині першого тайму господарів відкрили рахунок. А перед перервою команди обмінялися влучними ударами. Після перерви «Маяк» зумів зрівняти рахунок. А у коменсовані хвилини господарів вирвали перемогу. З рахунком 3:2 на користь богданівців завершився матч.

В Олександрівці місцевий «Тясмин» зустрічався з лідером – «Нивою». Господарям вдалося відкрити рахунок. Через 16 хвилин гості зрівняли рахунок. А наприкінці тайму господарі знову вийшли вперед. Кирило Аніцой, який вийшов на заміну в перерві зустрічі, на старті другого тайму зрівняв рахунок. У середині тайму Олександр Постільняк забив переможний м’яч, оформивши дубль у цій зустрічі. «Нива» святкувала вольову перемогу з рахунком 3:2 і одноосібно лідирує в турнірній таблиці чемпіонату, вигравши всі свої матчі.

ФК «Дмитрівка» зумів взяти реванш у «Буревісника» за домашню поразку у першому колі. Тоді дмитрівчани програли з рахунком 1:2, сьогодні ж виграли з рахунком 2:1. У першому таймі матчу нападник гостей Анатолій Волков вдало зіграв на добиванні. На початку другого тайму матчу господарів створили кілька небезпечних моментів, але свою команду виручив голкіпер ФК «Дмитрівка» Олександр Кушніренко. У середині тайму Микола Швець подвоїв рахунок, реалізувавши вихід один на один з голкіпером. А у компенсовані хвилини матчу Артем Солодов гарматним ударом у дев’ятку воріт встановив остаточний рахунок 2:1 на користь ФК «Дмитрівка». Відзначимо, що це восьмий забитий м’яч для Артема і він продовжує впевнено втримувати перше місце у заліку бомбардирів чемпіонату.

2019-05-25-2

Нагадаємо, що для всіх любителів спорту та учасників змагань, що проводяться під егідою Знам’янської районної федерації футболу, створено сайт федерації zrff.vs.kr.ua. На сайті можна переглянути заявки команд-учасниць Чемпіонату, натиснувши на назву команди у турнірних таблицях, які розміщені у нижній частині правої колонки сайту. У верхній частині правої колонки сайту подано календар першого кола змагань, при натисненні на конкретний матч можна переглянути його статистику.

«Промінь» (Богданівка) – «Маяк» (Трепівка) – 3:2 (2:1) (Долинський, 21, 90+4 (п); Чурік, 44 – Кравченко, 41 (п); Бейбутян, 71)
«Промінь»: Наводничий А., Базака, Сітніченко, Яровий, Костін, Чурік, Долинський, Семенюк (Карпенко, 73; Статінов, 83), Жадан, Завальнюк, Балаклеїнко (Розумяк, 62)
«Маяк»: Аненко, Короленко, Носовський, Матюк, Бейбутян, Кошеленко, Кравченко, Літвінчук, Самсоненко, Матвієвський М., Письменюк.
Попередження: Матюк, 34; Носовський, 65; Кравченко, 77.
Вилучення: Костін, 86.

«Тясмин» (Олександрівка) – «Нива» (Цибулеве) – 2:3 (2:1) (Возник, 17; Леськів, 45 – Постільняк, 33, 67; Аніцой, 47)
«Тясмин»: Орлик, Брайко (Футурнюк, 85), Бойко, Слівченко, Возник, Кислий (Волошин, 70), Леськів (Верзілін, 80), Дергунов (Мережаний І., 60), Досужий, Москаленко А., Єгоров
«Нива»: Рохманчук, Єльник, Русін В., Філінський, Холін, Сафронов, Русін Р. (Аніцой, 46), Москаленко В., Нагуляк (Герасимчук, 87), Білоголовий (Жуган Р., 80), Постільняк
Попередження: Єгоров, 10; Дергунов, 51; Бойко, 53 – Русін В., 45.

«Буревісник» (Петрове) – ФК «Дмитрівка» (Дмитрівка) – 1:2 (0:1) (Солодов, 90+1 – Волков, 40; Швець, 67)
«Буревісник»: Чемерис, Паненко, Крилов, Сиромятніков, Грінкевич Єгор, Мостовий, Бабанський (Фарафонтов, 77), Жуков, Бойко, Мельников (Мірошніченко, 80), Солодов
ФК «Дмитрівка»: Кушніренко, Ткаченко (Швець, 46), Паламарчук, Лебединець, Дергунов, Назаренко, Маринич, Артьомов, Семчук, Радченко, Волков

Головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Знам’янської РДА Віктор Слюсаренко