Про ЗНО з української мови та літератури в Кіровоградській області

223 травня відбулося зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та літератури.

Відповідно до встановлених вимог, майбутніх випускників прийняли 32 пункти тестування: 13 в м.Кропивницькому, 5 – м. Олександріїї, по 2 у м. Знам’янка, Світловодськ, Новоукраїнка, Новомиргород, Благовіщенськ, Долинська, смт Голованівськ.
У роботі було задіяно 1316 осіб персоналу, 534 аудиторії, в яких проходили тестування 7678 випускників, що склало 97% від загальної кількості зареєстрованих (всього зареєстрованих 7913 учнів).
Зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та літератури загалом пройшло злагоджено та у відповідності з вимогами. Також було забезпечено вчасне, централізоване, безкоштовне підвезення випускників до пунктів тестування.
У ході проведення ЗНО було зафіксовано 3 випадки наявності у абітурієнтів мобільних телефонів та 2 – пристроїв з навушниками. Абітурієнти були вилучені з аудиторій та втратили можливість здачі даного предмету.
27 травня 2019 року відбудеться зовнішнє незалежне оцінювання з іспанської, німецької, французської мов. Працюватиме 1 пункт тестування у м. Кропивницькому.
За інформацією офіційного сайту Кіровоградської ОДА

 

Додати коментар

Ви маєте Увійти , щоб додати коментар..