Соціальні послуги учасникам АТО

1Спеціалістами служби зайнятості окрема увага приділяється працевлаштуванню демобілізованих учасників АТО. Це та категорія людей, яка потребує особливої уваги. Повернувшись з війни, бійці якомога швидше намагаються адаптуватися до буденного та мирного життя. Найкращим і найефективнішим способом адаптації для наших захисників є робота. Не всі демобілізовані учасники АТО, які звернулись до центру зайнятості, готові приступити до роботи, в тому числі через стан здоров’я, психологічний стан та й не завжди вони можуть швидко знайти роботу, яка б припала до душі. Тому основне завдання фахівців центру зайнятості надати якісні послуги демобілізованим учасникам АТО.
Так, протягом січня-травня 2019 року послугами міськрайонної філії скористалися 24 особи, які мали статус безробітного. За сприяння центру зайнятості працевлаштовано четверо учасників бойових дій та одна особа пройшла професійне навчання.
Станом на 23 травня 2019 року на обліку перебували 11 безробітних демобілізованих учасників АТО, допомогу по безробіттю із них отримували 10 осіб.
Спеціалісти Знам’янської міськрайонної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості спрямовують всі зусилля для працевлаштування учасників АТО. Надають інформаційні, консультаційні та профорієнтаційні послуги, ознайомлюють з ситуацією на ринку праці та з актуальними вакансіями, здійснюють підбір роботи, направляють на ярмарки вакансій та ряд інших послуг.

 

Т. Білозерських, провідний фахівець Відділу взаємодії з роботодавцями Знам’янської міськрайонної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості

Додати коментар

Ви маєте Увійти , щоб додати коментар..