Відтепер залізничники мають більше вибору для відпочинку

1Укрзалізниця змінила підхід до оздоровлення в корпоративних закладах компанії. Якщо раніше працівники відпочивали в оздоровчих закладах лише своєї філії, то відтепер можна обрати будь-який оздоровчий заклад, який належить Укрзалізниці. Наразі до вибору доступно 13 закладів по всій території України.

Укрзалізниця запустила пілотний проект – сайт, на якому представлено 13 закладів соціальної сфери компанії: дитячі табори, санаторії та пансіонати. Зокрема, до вибору шість дитячих таборів: «Гайдарівець» (Черкаська обл.), «Дубки» (Вінницька обл.), «Зорька» (Сумська обл.), «Сокіл» (Херсонська обл.), «Сонячний» (Харківська обл.), ім. Л. Шевцової (Одеська обл.); база відпочинку «Остер» (Чернігівська обл.), санаторії: ім. М. Гоголя (Полтавська обл.), «Медичний центр реабілітації залізничників» (Вінницька обл.), «Світязянка» (Львівська обл.); пансіонати: «Галичанка» (Херсонська обл.), «Запоріжжя» та «Прибій» (Херсонська обл.).

Відтепер кожен працівник Укрзалізниці може зайти на цей сайт, обрати місце для відпочинку для себе або дітей та подати заявку на отримання путівки за зниженими цінами. Причому якщо раніше залізничники могли отримати путівки в оздоровчі заклади, які належали регіональній філії, де вони працювали, то відтепер можна обрати будь-який заклад компанії. Також розробляється механізм, як організовано дістатися місць відпочинку.

Безперечним позитивом є вартість путівок для оздоровлення, адже більшу частину коштів, до 70 %, сплачує компанія. Наприклад, відпочинок дитини в дитячому центрі «Дубки» буде коштувати залізничникам трохи більше 1 тис. грн за 21 день. Аналогічна путівка в інших закладах коштує не менше 10 тис. грн.

Додати коментар

Ви маєте Увійти , щоб додати коментар..