Велосипедисти зі Знам’янського району здобули ще чотири нагороди на Всеукраїнських змаганнях

2019-05-09-244У Знам’янці завершилися Всеукраїнські змагання з велоспорту, які присвячені Дню Перемоги.

Участь у змаганнях брали юнаки та дівчата 2003 р.н. і молодші з Кропивницького, Світловодська, Знам’янки, Олександрії, Кам’янського, Кривого Рогу, Кременчука, Горішніх Плавнів та села Мошорине (Знам’янський район).

Вихованці відділення велоспорту Знам’янської районної КДЮСШ (клуб «Рос Агро», с. Мошорине, тренери – Вадим Кива та Віра Борисюк) здобули 11 нагород: 4 золоті, 3 срібні та 4 бронзові.

Сьогодні відбувалася групова гонка на 20 кілометрів. У змаганнях серед дівчат 2005 р.н. і молодші Валентина Гораш була другою. Ренат Григорян і Роман Винник завоювали золоті нагороди, а Роман Чумаченко – бронзову.

Нагадаємо, як раніше повідомляли у перший день в індивідуальній гонці Валентина Гораш здобула золоту нагороду серед дівчат 2005 р.н. і молодші. На змаганнях серед юнаків 2005-2006 р.н. Роман Винник здобув срібну нагороду. В індивідуальній гонці серед юнаків 2007 р.н. і молодші Роман Чумаченко і Ренат Григорян відповідно здобули срібну та бронзову нагороди.

У другий день змагань була проведена гонка «Критеріум». Серед юнаків 2005 р.н. Роман Винник здобув бронзову нагороду. У гонці серед 2007 р.н. і молодші Ренат Григорян і Роман Чумаченко відповідно завоювали золоту та срібну нагороди.

Головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Знам’янської РДА Віктор Слюсаренко

Додати коментар