Відбувся другий етап Спартакіади Знам’янського району зі спортивного туризму

2019-05-04-t-14 травня у селі Дмитрівка відбувся ІІ етап Спартакіади Знам’янського району зі спортивного туризму – змагання на дистанції командна смуга перешкод. Змагання проводилися у двох вікових групах – старшій та молодшій.

У старшій віковій групі перше місце посіла команда «MaXimum» (с. Володимирівка, керівник Віталій Воровський). Друге та третє місця відповідно посіли команди «Адреналін» (с. Дмитрівка, керівник Володимир Дьячков) та «Соколи» (с. Дмитрівка, керівник Володимир Дьячков).

У молодшій віковій групі перемогу здобула команда «MaXimum» (с. Володимирівка, керівник Віталій Воровський). Друге та третє місця відповідно посіли команди «Адреналін» (с. Дмитрівка, керівник Володимир Дьячков) та «Туристи» (м. Знам’янка, керівник Петро Швайка).

Склад команди «Максимум»: Хода Олена, Стрілець Антон, Новіков Віктор, Лісков Геннадій (старші); Бабічева Дарина, Козубський Микола, Нікітін Денис, Бондаренко Артем (молодші).

На церемонії закриття змагань переможці та призери змагань отримали нагороди відповідного ґатунку.