П’ятикласники знам’янської гімназії знайомилися з роботою пожежників

OLYMPUS DIGITAL CAMERAУ рамках проведення обласної Декади профорієнтаційних майстер-класів для молоді та з метою ознайомлення учнів з нюансами такої важливої професії як пожежний-рятувальник, фахівцем Знам’янської міськрайонної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості було організовано професіографічну екскурсію до 18 ДПРЧ Управління ДСНС України у Кіровоградській області для майже 50 учнів 5-х класів НВК «Знам’янська ЗОШ №3 – гімназія».
П’ятикласникам пощастило побувати в пожежній частині і побачити роботу справжніх рятувальників. Під час екскурсії учні мали змогу ознайомитися з правилами пожежної безпеки, розширити уявлення про роботу пожежників, про способи гасіння пожеж та транспорт спеціального призначення.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Найбільше учням запам’яталися відвідини гаража з технікою та устаткуванням. Школярі фотографувались поруч з технікою та мали змогу роздивитись костюми, в яких працюють пожежні, та приміряти на собі спорядження рятувальника. Працівники пожежної частини ознайомили дітлахів з тонкощами роботи спецтехніки, призначеної для виконання рятувальних робіт та відповіли на питання, задані допитливими школярами.
Після побаченого і почутого кожна дитина глибше розуміє важливість та героїчність професії пожежного-рятувальника. Ця екскурсія дала можливість познайомити школярів з професією героя-рятувальника та навчити дітей безпеці життєдіяльності.
Таке спілкування з пожежниками-рятувальниками в неформальній обстановці дозволили дітям отримати нові, більш ґрунтовні знання про правила запобігання пожежам та поведінки при виникненні надзвичайної ситуації.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Л. С. Базюк, провідний фахівець відділу активної підтримки безробітних  Знам’янської міськрайонної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості

Додати коментар

Ви маєте Увійти , щоб додати коментар..