Моє майбутнє – у моїх руках

1З метою розширення світогляду та поглиблення знань про світ професій та в рамках проведення обласної Декади профорієнтаційних майстер-класів для молоді, фахівцем з профорієнтації Знам’янської міськрайонної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості Людмилою Базюк, за запрошенням Знам’янської бібліотеки – філії №3,було проведено інтерактивну бесіду для учнів 9-Б класу НВК «Знам’янська ЗШ I-IIIст.№2-ліцей» (класний керівник Л.А. Зубренко). Під час проведення заходу фахівець служби зайнятості ознайомила учнів зі світом професій, з новими та застарілими професіями, ознайомила з поняттям профдіагностичного тестування та презентувала веб-базовану платформу для онлайн тестування «Моя професія: консультаційна мережа». Людмилою Базюк було зазначено, що однією з найбільших переваг платформи, є можливість проводити профорієнтаційне консультування дистанційно, у зручному для себе середовищі та отримати комплексний звіт, який допоможе в зробити важливий вибір щодо майбутньої професійної діяльності.

2
Фахівець акцентувала увагу на тому, що платформа «Моя професія: консультаційна мережа» – це чудова нагода пройти профдіагностичне тестування не виходячи з дому, а для шкільних психологів та класних керівників – незамінний помічник у роботі із старшокласниками.

3

4

 

Л. С. Базюк, провідний фахівець відділу активної підтримки безробітних Знам’янськоїміськрайонної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості

Додати коментар