Перемога – за нами та Перехідний Кубок – наш!

1Не стримуючи емоцій від перемоги у цьогорічному відкритому Чемпіонаті з військово-спортивних багатоборств серед вихованців навчальних закладів міста Знам’янки і Знам’янського району, присвяченого 80-ій річниці створення Кіровоградської обласної організацій ТСОУ та 50-ій річниці створення Знам’янської міської організації ТСОУ, який днями відбувся на базі Знам’янського міського спортивно-технічного клубу Товариства сприяння обороні України (директор В.Колебіденко) ділилися власними враженнями учасники команди призера – учні Знам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7, адже, започатковані торік змагання, головним призом яких став перехідний Кубок, стали серйозним черговим випробуванням для 16 команд міста Знам’янка та Знам’янського району.

Змагаючись в особистому заліку та за призове командне місце, учасники мали можливість проявити себе у таких видах, як: стрільба з пневматичної гвинтівки; неповне розбирання та складання автомата АК-47; спорядження магазину АК-47 патронами; спортивне метання ножів та метання гранати.

1

За результатами змагань між командами міста та району ІІІ командне місце виборола команда учнів Богданівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 ім.Т.Г.Шевченка; ІІ почесне місце посіла команда навчально-виховного комплексу «Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3-гімназія» та І призове місце отримала команда Знам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7 здобувши найбільшу кількість нагород в особистому заліку.

Відзначаючи досягнення учнів закладів загальної середньої освіти міста в особистому заліку, переможцями в окремих видах стали:

Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7

Дюков Денис – І місце на етапі «Стрільба з пневматичної гвинтівки»;

Буглак Дмитро – ІІІ місце на етапах «Спорядження магазину автомата АК-47 патронами» та «Спортивне метання ножів»;
Петров Микола – ІІІ місце на етапі «Метання гранат».

Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6

Зубарєв Данило – І місце на етапі «Спорядження магазину автомата АК-47 патронами».

НВК «Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3-гімназія»

Меднов Артем – ІІ місце на етапі «Метання гранат».

НВК «Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2-ліцей»

Тищенко Сергій – ІІ місце на етапі «Стрільба з пневматичної гвинтівки».

2

Всіх переможців в особистому заліку нагороджено медалями та дипломами Знам’янського міського спортивно-технічного клубу Товариства сприяння обороні України, а переможців Чемпіонату – головним призом змагань – перехідним Кубком, який рік зберігався у команди переможця 2018 року, якою торік стала збірна опорного навчального закладу «Дмитрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім..Т.Г.Шевченка».

3

На завершення Чемпіонату В. Колебіденко привітав усіх переможців та відзначив, що з кожним роком рівень підготовки учасників стає кращим, що є свідченням наполегливої роботи військових керівників з учнями та, беззаперечно, учасників змагань над собою та власними можливостями.