Троє дітей постраждали від уражень електричним струмом на Одеській залізниці цьогоріч

im578x383-train_business.uaЗ початку 2019 року на території обслуговування регіональної філії «Одеська залізниця», троє дітей віком до 16 років отримали ураження електричним струмом через розваги на об’єктах залізничної інфраструктури.

Наприкінці січня поточного року на станції Кропивницький електричним струмом було травмовано підлітка, якого у важкому стані з 50% опіків тіла було доставлено в реанімаційне відділення місцевої дитячої лікарні.

10 квітня на станції Олександрія під час спроби зробити селфі теж травмувався підліток. Хлопець із 50% опіків тіла реанімобілем був доставлений до опікового центру міста Кропивницький.

А вже 13 квітня ураженням електричним струмом контактної мережі закінчилась спроба зробити селфі на даху цистерни на станції Одеса-Східна для учня 9-го класу місцевої школи. Наразі постраждалий із 45% опіків перебуває в опіковому центрі міської клінічної лікарні в тяжкому стані.

Більшість нещасних випадків серед підлітків стаються внаслідок спроби зробити селфі у на даху вагу або при підійманні на рухомий склад задля розваги.

Залізничники нагадують, що об’єкти інфраструктури магістралі – це не місце для пустощів та фотосесій! Подібне «дозвілля» може завершитися трагічно.

Не піддавайте себе небезпеці! Вдале селфі не варте життя та здоров’я!

Додати коментар

Ви маєте Увійти , щоб додати коментар..