Відбулася ділова зустріч щодо задоволення кадрових потреб підприємств ПАТ «Укрзалізниця» по м.Знам’янка

IMG_20190411_100438У приміщенні Знам’янської міськрайонної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості за участі помічників начальників з кадрових питань відокремлених підрозділів регіональної філії «Одеська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» відбулася ділова зустріч. Мета зустрічі – налагодження партнерських стосунків щодо задоволення кадрових потреб підприємств ПАТ «Укрзалізниця» по м.Знам’янка.

Директор міськрайонної філії Людмила Компанієць наголосила на необхідності  поглиблення співпраці зі структурними підрозділами регіональної філії, як ведучого ринкоутворюючого підприємства Знам’янщини, у поданні та укомплектуванні вакансій. Презентувала можливості державної служби зайнятості, зокрема сучасного електронного сервісу служби зайнятості для роботодавців та шукачів роботи. Запропонувала спільну стратегію для вдосконалення та підвищення ефективності роботи.

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Вікторія Саржевська презентувала такий вид послуг, як підбір персоналу на підприємства шляхом підготовки відеовакансій. Це короткі презентаційні ролики, в яких йдеться: кого шукають, на яку роботу та що обіцяють.

Наталія Бондаренко, провідний фахівець з профорієнтації населення наголосила на необхідності проведенні спільних профорієнтаційних заходах для учнівської молоді з метою формування у старшокласників свідомого професійного вибору та виховання прагнення бути професійно затребуваним в суспільстві, адже Знам’янка є великою вузловою станцією, яка забезпечує роботою місцевих жителів.

У свою чергу Олександр Пашко, начальник відділу кадрів виробничого підрозділу  «Знам’янська дирекція залізничних перевезень», наголосив, що одним з найважливіших завдань керівництва ПАТ «Укрзалізниці» – побудувати процес формування кадрового резерву та забезпечити компанію кваліфікованими робітниками. Запропонував колегам використовувати новий для компанії інструмент підбору персоналу, а саме: співпрацю з фахівцями практично повністю модернізованої й сучасної Державної служби зайнятості України. Служба зайнятості надає майже 20 видів якісних послуг щодо роботи з персоналом, до того ж безкоштовно. О. Пашко наголосив, що в практику управління вітчизняними підприємствами залізничного транспорту в поточному році впроваджуватимуться нові підходи менеджменту, одним з яких є застосування системи ключових показників ефективності. Проблеми створення ключових показників ефективності розглядалися в низці робіт як зарубіжних вчених, так і вітчизняних фахівців у сфері управління виробничим потенціалом працівників.

На завершення зустрічі Олександр Пашко підкреслив, що для пошуку співробітників використовуватимуть усі можливі джерела. Головна ж вимога до кандидатів — бажання працювати на залізниці та приносити користь своєю працею. Тож Державна служба зайнятості України — один із надійних партнерів для поповнення персоналу компанії.

 

В. Саржевська, начальник відділу взаємодії роботодавцями Знам’янської міськрайонної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості

Додати коментар

Ви маєте Увійти , щоб додати коментар..