На Знам’янщині проведено лекцію в рамках правопросвітницького проекту «Я маю право»

310 квітня в приміщенні Знам’янської міської бібліотеки – філія №3 завідуючою вказаного закладу Наталією Сатир організовано зустріч учнів Державного навчального закладу «Знам’янський професійний ліцей» з начальником Знам’янського міськрайонного відділу філії Центру пробації в Кіровоградській області Мариною Марулою та головним спеціалістом «Знам’янського бюро правової допомоги» Анжелою Івановою, які в рамках правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», спільно провели бесіду на такі теми: «Відповідальне батьківство», «Виїзд за кордон – це легко», «Торгівля людьми», «Кримінальна відповідальність за вчинення правопорушень».
Подібна робота з молоддю в даному напрямку проводилася не одноразово, але все ж таки аудиторія оновлюється з кожним разом.
Серед присутніх були слухачі віком від 16 до 18 років, які проявляли інтерес до розкритих тем, брали участь у дискусії, розповідали випадки, які траплялися в їхньому житті.
Зворотній зв’язок від молоді під час таких заходів супроводжується доволі позитивними емоціями, що дає надію на світле майбутнє.
По закінченню заходу студентам роздали інформаційні буклети та листівки на висвітлену тематику.

1

2

Марина Марула, начальник Знам’янського МРВ філії ДУ «Центр пробації» в Кіровоградській області

Додати коментар

Ви маєте Увійти , щоб додати коментар..