Товариський матч ФК «Дмитрівка» та «Ниви» завершився внічию

futbol_poleУ рамках підготовки до Чемпіонату Знам’янського району з футболу у Дмитрівці 6 квітня відбувся товариський матч. Зустрічалися ФК «Дмитрівка» та «Нива» (Цибулеве).

У першому таймі матчу було забито один м’яч. Після удару Олександра Постільняка та рикошету від захисники дмитрівчан «круглий» влетів у сітку воріт господарів. До перерви гості мали кілька можливостей збільшити рахунок, але надійно грав голкіпер ФК «Дмитрівка» Олександр Кушніренко.

У другому таймі матчу була більш результативна гра. Микола Швець зрівняв рахунок. Далі команди обмінялися ще одному голу. Знову гостей вперед вивів Олександр Постільняк. Але Паламарчук за кілька хвилин встановив остаточний рахунок зустрічі – 2:2.

ФК «Дмитрівка» та «Нива» (Цибулеве) – 2:2 (0:1) (Швець, Паламарчук – Постільняк-2)
ФК «Дмитрівка»: Кушніренко, Машлякевич, Швець, Дергунов, Паламарчук, Кущов, Назаренко, Лебединець, Семчук, Нікітін, Капітула
«Нива»: Жуган Р., Русін В., Філінський, Нагуляк, Жуган В., Сафронов, Холін, Постільняк, Білоголовий, Москаленко, Русін Р.
На заміни виходили: Герасимчук, Шолька, Шапошник, Єльник, Аніцой

Головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Знам’янської РДА Віктор Слюсаренко