Розпочинається місячник добровільної здачі зброї

zbroya.r695x430У період з 1 по 30 квітня 2019 року, на території держави та Кіровоградської області зокрема, проводитиметься місячник добровільної здачі в органи Національної поліції зброї, спеціальних засобів самозахисту, вибухових матеріалів, боєприпасів.

Громадяни, які добровільно здадуть зброю, звільняються від кримінальної та адміністративної відповідальності, а зброя, яка дозволена до реєстрації, а це – мисливська та газова, може бути за їх бажанням зареєстрована у власність в установленому порядку.
Зброю можна здати в органи Національної поліції за місцем проживання.

Протягом 2018 року до відділів та відділень поліції області громадянами добровільно здано 379 одиниць зброї, з якої 133 одиниці зберігалися незаконно. Також 92 пристрої самозахисту, з яких 6 незареєстрованих газових пістолетів, 500 г вибухової речовини, 12 засобів ініціювання, 3,30м вогнепровідного шнура, 4 снаряди, 7 гранат, 40 мисливських ножів, 2010 патронів до різного виду зброї.

Також здано 221 гладкоствольну рушницю, 19 пристроїв для відстрілу гумових куль, 66 газових пістолетів, револьверів, які раніше були зареєстровані та прийшли у стан, непридатний для подальшого використання.

За результатами проведених перевірок в особисте користування громадян зареєстровано 41 одиницю зброї та пристроїв.

Завдяки добровільній здачі до відділів та відділень поліції області незареєстрованої зброї, боєприпасів від кримінальної відповідальності звільнено 42 громадянина.

 

За матеріалами дозвільної системи управління превентивної діяльності поліції Кіровоградської області

Додати коментар

Ви маєте Увійти , щоб додати коментар..