Учні Знам’янського учнівського лісництва долучились до міжнародного сміттєвого челенджу

1Учні Знам’янського учнівського лісництва долучились до міжнародного сміттєвого челенджу та зібрали тонни сміття в Чорному лісі.
Мешканці України активно приєдналися до челенджу з прибирання забруднених територій від сміття. Тисячі користувачів соціальних мереж опублікували свої фото з мішками сміття і хештегом #trashtag.
Не залишилися поза темою і вихованці Знам’янського учнівського лісництва, створеного на базі навчально-виховного комплексу “Знам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2-ліцей” та лісова охорона Знам’янського лісництва Чорноліського лісгоспу.
Захід підлітки присвятили Міжнародному дню лісів і вийшли в лісовий масив та завзято збирали і упаковували сміття, яке нечемні мешканці Знам’янки вивезли і викинули в лісі, прямо біля пам’ятного знаку на в’їзді в місто.
Спільними зусиллями любителі природи зібрали і завантажили на 3 автомобілі близько 10 кубометрів побутового сміття. Головною знахідкою і учасником челенджу став рудий плюшевий ведмедик, якого викинули мабуть вже за непотрібністю. Таке буває…
Лісівники Чорнолісся закликають громадян міста і району бережно ставитись до природи і довкілля.
Які ж ви дорослі люди якщо сміття за вами збирають більш свідоміші за вас діти?…
Лісівники Чорноліського лісгоспу вдячні молоді за проведену акцію!

2

1

 

ДП “Чорноліський лісгосп”

Додати коментар