У Знам’янці презентували поетичну збірку “Веселка” Галини Рогової

121 березня у Знам’янській міській бібліотеці-філії №2  відбулася презентація книги-збірки «Веселка» місцевої поетеси Галини Миколаївни Рогової. Захід пройшов у рамках Всеукраїнського тижня дитячого читання.

Ведуча заходу, завідуюча бібліотекою – філією О.В. Перепелятникова, запросила всіх поринути у чарівний світ поезії. У виконанні автора прозвучали чудові поезії зі збірок «Веселка» та «Дитячі забави».

Маленьким глядачам – учням 1 класу ЗШ №7, що прибули на захід, сподобалися вірші поетеси . На презентації автор своїми віршами показала, як простими словами говорити з дітьми про добро та зло, дружбу, природу та Батьківщину. Поезія Галини Рогової пронизана любов’ю до рідного краю, навколишнього середовища, всього живого та різноманітного, що нас оточує.

Приємною новиною для присутніх на заході стало те, що кожен з них отримав збірку поезій «Веселка» у подарунок від автора. Це стало можливим за сприяння  братів Юрія та Олега Гребенюків – відомих  знам’янських меценатів, людей з активною життєвою позицією та колишніх учнів ЗШ №7. За що їм велика вдячність! Вони зробили ще одну по – справжньому добру справу для теперішнього та майбутнього молодого покоління знам’янчан.

 

О. Перепелятникова, завідуюча міською бібліотекою-філією №2

Додати коментар

Ви маєте Увійти , щоб додати коментар..