Безробітних знам’янчан запрошували на службу до Національної поліції України

IMG_2962Днями у Знам’янській міськрайонний філії обласного центру зайнятості, з метою підбору кандидатів на службу до лав Національної поліції України, для незайнятого населення міста та району проведено міні-ярмарок вакансій. Під час заходу для безробітних громадян відбулася презентація установи, яку провели представники Знам’янського відділу поліції Головного управління Національної поліції в області.
Присутні отримали інформацію про вакантні посади Національної поліції у Кіровоградській області, а саме: поліцейський (за спеціалізаціями), поліцейський (інспектор) патрульної служби, слідчий, дільничний. Детально представники Нацполіції зупинилися на обов’язках цих працівників, можливості проходження професійного навчання за міжнародними стандартами, кар’єрному рості та ін.
Учасників міні-ярмарку було детально ознайомлено з етапами відбору до Національної поліції України, з вимогами та основними принципами, на яких будується діяльність поліцейського, з умовами вступу до лав Національної поліції, зокрема з вимогами до претендентів, конкурсного відбору та реєстрації. У ході зустрічі, на прохання безробітних, були висвітлені питання соціального і матеріального забезпечення дільничних офіцерів та слідчих. Також обговорювались питання щодо прийняття на зазначені посади жінок та питання про рівень фізичної і психологічної підготовки.
Крім того, шукачі роботи переглянули відеопрезентацію щодо умов проходження конкурсу, порядку подачі документів та вимог до претендентів. У заключній частині презентації, усім бажаючим було запропоновано заповнити анкету для участі у конкурсному відборі на службу в Національній поліції України.
У результаті проведеного міні-ярмарку 2 особи зацікавилися запропонованими вакансіями, заповнили відповідні анкети та отримали координати для подальшого проходження тестування працевлаштування.

 

Тетяна Білозерських, провідний фахівець відділу взаємодії з роботодавцями Знам’янської міськрайонної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості

Додати коментар

Ви маєте Увійти , щоб додати коментар..