Реалізація програми “Доступні ліки” – 2018 у Знам’янці

liku132-compressorЗа програмою “Доступні ліки” хворі на серцево-судинні захворювання, бронхіальну астму, діабет 2 типу можуть отримати ліки безкоштовно або з невеликою доплатою. На сьогодні реєстр таких ліків складає 258 препаратів, з них 64 – безоплатні. 

Як поінформував під час засідання виконавчого комітету в.о.головного лікаря комунального закладу «Знам”янська міська лікарня ім. А.В.Лисенка» Ігор Муравський (а саме міська лікарня забезпечувала реалізацію цієї державної програми в нашому місті), минулого року за цією Урядовою програмою ліки отримували в місті 7033 людини. Продаж медикаментів за «Доступними ліками» здійснювали такі аптеки: ПАТ «Ліки Кіровоградщини», ТОВ « АЙ ПІ ФАРМАЦІЯ», ТОВ медична компанія «Іріс» та КП Знам’янської районної ради «Районна аптечна мережа». Завідуючі  всіх цих аптек були присутніми на засіданні виконавчого комітету.

З 1 січня реалізацію «Доступних ліків» покладено на комунальне некомерційне підприємство «Знам’янський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Знам’янської районної ради. Директор комунального некомерційного підприємства Руслан Пушкаренко роз’яснив : “З 1 квітня  відбуватиметься реімбурсація (відшкодування витрат) на ліки за Урядовою програмою коштами Національної служби здоров’я України. Ліки хворі будуть отримувати тільки за електронними рецептами. Але отримати такий електронний рецепт можна буде лише у свого сімейного лікаря. А тому звертаю увагу: якщо ви не підписали декларацію з лікарем, електронний рецепт отримати не зможете“.

Самі ж ліки людина зможе придбати за електронним рецептом у будь-якому місті країни, але тільки в тій аптеці, яка укладе договір із Національною службою здоров’я Украіни.

 

Підготовано за інформацією офіційного сайту Знам’янської міської ради

Додати коментар

Ви маєте Увійти , щоб додати коментар..