У Знам’янці рятувальники обійшли приватний сектор з профілактичною метою

1Щоб нагадати населенню основні правила пожежної безпеки у весняний період, працівники Управління ДСНС в області проводять роз’яснювальну роботу у житловому секторі населених пунктів. 14 березня фахівці пожежно-рятувальної служби здійснили профілактичне відпрацювання житлового сектора у м. Знам’янка.

Спілкуючись з громадянами, рятувальники нагадали про безпеку під час користування пічним та газовим опаленням. Зупинилися на тому, що необхідно регулярно перевіряти систему вентиляції, оскільки її несправність може призвести до накопичення у приміщенні чадного газу. Щоб опалювальний сезон завершився без трагічних несподіванок, не варто закривати очі на наявність тріщин у грубах, печах, димарях, несправності електрообігрівачів, не використовувати їх не за призначенням. Рятувальники звернули увагу господарів і на те, що забороняється спалювати суху траву та сміття у безпосередній близькості від будівель та споруд. Оскільки нерідкісні випадки, коли найменший порив вітру та недогляд за вогнищем призводили до пожеж.

2

3

4

Щороку під час весняно-польових робіт жителі Кіровоградщини натрапляють на боєприпаси часів Другої світової війни. Рятувальники порадили у таких випадках не діяти самостійно, а негайно повідомляти про небезпечну знахідку за номером «101». На завершення розмови рятувальники надали знам’янчанам застережні листівки, у яких наводяться правила безпечної життєдіяльності.

5

6

7

 

Прес-служба У ДСНС в області

Додати коментар

Ви маєте Увійти , щоб додати коментар..