Чемпіонат Кіровоградської області зі змішаних єдиноборств ММА у Знам’янці

516 лютого у місті Знам’янка пройшов чемпіонат Кіровоградської області зі змішаних єдиноборств ММА, присвячений дню народження видатного спортсмена області, вихованця клубу єдиноборств “PIT-FIGHTER” – Владислава Ільїна. Чемпіонат зібрав спортсменів віком від 10 до 15 років з міст: Олександрія, Кропивницький, Новомиргород, Олександрівка та, звісно, Знам’янка. Всі поєдинки проходили в октагоні як цього вимагають міжнародні правила проведення змагань зі змішаних єдиноборств ММА. Для зручності спортсменів поруч з октагоном було розташоване татамі, де учасники могли добре розігрітися перед поєдинками. Дуже приємно, що почесними гостями на нашому чемпіонаті були виконавчий директор федерації змішаних єдиноборств ММА України  Антон Бланк та перший в Україні чемпіон Європи зі змішаних єдиноборств ММА за версією IMMAF – Павло Сенченко.

Антон Бланк вручив почесну подяку “За вагомий внесок у розвиток змішаних єдиноборств ММА на території Кіровоградської області”  президенту Кіровоградського обласного відокремленого підрозділу федерації змішаних єдиноборств ММА України Ігорю Матвєєву, завдяки фінансовій підтримці якого відбулося це свято спорту.

4

 

Приз за волю до перемоги з рук чемпіона Європи отримав вихованець Олескандрівського осередку Максим Решетняк.

Головним трофеєм змагань “Кубок Влада Ільїна” був нагороджений кращий боєць змагань вихованець Знам’янського клубу єдиноборств “PIT-FIGHTER” Микола Царуш.

5

 

Змагання пройшли на високому рівні завдяки професіоналізму суддівської бригади під керівництвом головного судді обласного осередку В’ячеслава Шульги.

3

 

Дякуємо за всебічну допомогу в піготовці чемпіонату керівнику Олександрійського осередку – Костянтину Ліщенко та в його особі всьому клубу “SPORTMAX”. Дякую батькам нашіх вихованців та самим учням за командну роботу. Разом ми сила!
Змішані єдиноборства ММА – спорт сильних духом і тілом!
2

Відео CBN

Головний тренер клубу “PIT-FIGHTER” О. Слуцький

Додати коментар

Ви маєте Увійти , щоб додати коментар..