Знам’янський центр зайнятості налагоджує співпрацю з громадою Дмитрівки

IMG_20190206_111138Знам’янською міськрайонною філією Кіровоградського обласного центру зайнятості проведено чергову виїзну акцію до Дмитрівської об’єднаної територіальної громади. У рамках заходу директор Людмила Компанієць та начальник відділу активної підтримки населення Олена Баланенко мали можливість донести до керівництва сільської ради інформацію щодо необхідності організації громадських робіт, а також  нагадали про можливості  служби зайнятості з цих напрямків та обговорили спільні дії щодо зайнятості сільського населення.

Першочерговою метою цього заходу  було інформування мешканців громади щодо послуг та можливостей служби зайнятості, надання інформації стосовно законодавства, ринку праці району, можливостей служби зайнятості в питаннях працевлаштування, підвищення конкурентоспроможності громадян шляхом професійного навчання, в т.ч. отримання ваучера для осіб старше 45 років для підвищення їх кваліфікації, створення власної справи та ін..

 

Тетяна Білозерських, провідний  фахівець відділу взаємодії з роботодавцями Знам’янської міськрайонної філії Кіровоградського ОЦЗ

 

Додати коментар

Ви маєте Увійти , щоб додати коментар..