Запрошують на навчання за професією “офісний службовець”

13946474262-compressorОфісний службовець (бухгалтерія) – найбільш популярна та високооплачувана професія економічного профілю.
Жодна фінансова установа не може існувати без чіткого обліку документації. Упорядковані документи – це запорука вдалого бізнесу. Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних – це фахівець, що виконує цю вкрай важливу роботу. Якщо вам подобається рахувати, маєте гнучкий розум та вмієте працювати на совість, професія обліковця – саме для вас!
Тож на базі Дніпропетровського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості безробітних 25 лютого розпочинається навчання за даною професією, термін навчання – 8,5 місяців.
Навчаючись у центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, Ви маєте можливість не лише отримати теоретичні знання з професії, а й застосувати їх на практиці.
Повідомляємо, що для безробітних громадян, які зареєстровані в службі зайнятості, професійне навчання здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття, тобто безкоштовно.
Якщо вас зацікавила можливість зазначена професія, за більш детальною інформацією звертайтеся до служби зайнятості. Бажаємо успіхів.

Додати коментар

Ви маєте Увійти , щоб додати коментар..