У Знам’янці визначили спортсменів, які будуть отримувати стипендію

1Під головуванням першого заступника міського голови В.Загородньої відбулося засідання комісії з розгляду питань щодо призначення стипендії за високі спортивні досягнення.

На розгляд комісії виносилось 23 претенденти на отримання стипендії за високі досягнення у спорті.

Цього року стипендії будуть отримувати: Сергій Кошовий, Олексій Слуцький– як тренери, вихованці яких показали високі досягнення у спорті.

Андрій Руднєв, Максим Федорчук, Олександра Золотухіна, Олександр Крук, Микола Царуш, Левон Панієв, Іван Федорченко, Іван Кононенко, Денис Штокайло, Дмитро Ємченко, Дмитро Руднев, Ярослав Ратушний, Арсеній Щуров, Андрій Олексенко, Вадим Нестеренко, Лілія Царуш, Максим Степаненко, Тимофій Жабко, Яна Мариненко, Антон Франчук, Кирило Щава за досягнення у олімпійських та неолімпійських видах спорту. Стипендія виплачуватиметься щомісячно до кінця року.

За результатами засідання стипендії з міського бюджету були призначені 21 спортсмену з велоспорту, панкратіону, снукіру, греко-римській боротьбі та 2 тренерам, вихованці яких здобули перемоги на зазначених змаганнях.

Стипендії виплачуватимуться щомісячно протягом року спортсменам, які в попередньому році посіли призові місця на чемпіонатах світу та Всеукраїнських змаганнях, а також їх тренерам.

В залежності від досягнутих спортивних результатів розмір стипендії встановлено від 50 до 450 грн.

 

За інформацією офіційного сайту Знам’янської міської ради

1 Коментар

  1. […] це повiдомляє “Наша Знам’янщина”, iнформує […]

Додати коментар

Ви маєте Увійти , щоб додати коментар..