Які послуги можуть отримати роботодавці у службі зайнятості Кіровоградщини?

DSC03470-compressorЕфективність роботи служби зайнятості, що забезпечує додержання державних гарантій зайнятості та соціального захисту громадян від безробіття, в значній мірі залежить від налагодження конструктивної взаємодії з роботодавцями.
«Наша діяльність щодо сприяння зайнятості місцевих мешканців неможлива без щоденної тісної співпраці з роботодавцями, які водночас є одними з головних наших клієнтів», – зазначила Наталія Борисова, начальник відділу організації надання послуг роботодавцям обласного центру зайнятості.
За словами Н. Борисової, в умовах сучасного ринку праці функціонал служби зайнятості сприяє перспективній співпраці з роботодавцями у напрямку забезпечення задоволення кадрових потреб. Це, зокрема:
• надання послуг з добору працівників;
• організація професійного навчання безробітних з урахуванням поточної та перспективної потреб ринку праці під конкретні замовлення роботодавців і сприяння в організації перепідготовки, спеціалізації, підвищення кваліфікації працівників за професіями та спеціальностями для пріоритетних видів економічної діяльності шляхом видачі ваучера;
• підбір працівників на тимчасові робочі місця шляхом організації проведення громадських та інших робіт тимчасового характеру;
• оперативне укомплектування вакансій шляхом організації проведення ярмарків та міні-ярмарків вакансій, а також різні консультаційні та інформаційні послуги тощо.
Варто зауважити й про вагомі стимули для роботодавців, які створюють нові робочі місця для працевлаштування безробітних мешканців. Такі працедавці отримують компенсацію фактичних витрат у розмірі єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за кожну працевлаштовану особу. Так, у минулому році на створені нові робочі місця з наданням компенсації працевлаштовувались 312 безробітних за професіями продавця продовольчих товарів, кухаря, пекаря, формувальника тіста, швачки, слюсаря-ремонтника тощо. Особлива увага приділяється питанню забезпечення роботою демобілізованих із військової служби учасників антитерористичної операції.

Ю. Кирилова, заступник начальника відділу організації надання послуг роботодавцям Кіровоградського обласного центру зайнятості

Додати коментар

Ви маєте Увійти , щоб додати коментар..