Надруковано посібник «Інтернет-технології та веб-дизайн»

2019-01-10-1nzПобачив світ навчально-методичний посібник «Інтернет-технології та веб-дизайн».

Автором даного посібника є головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Знам’янської райдержадміністрації, керівник секції МАН «Інтернет-технології та веб-дизайн», кандидат педагогічних наук, Віктор Слюсаренко.

Посібник обсягом 104 сторінки містить теоретичні відомості і практичні завдання з курсу «Інтернет-технології та веб-дизайн».

Посібник розрахований на студентів ВНЗ, слухачів Малої академії наук учнівської молоді, учнів загальноосвітніх навчальних закладів освіти та інших користувачів мережі Інтернет.

Посібник рекомендовано на засіданні кафедри інформатики та інформаційних технологій Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка (протокол №5 від 20 грудня 2018 року).

У даному посібнику представлено навчальний матеріал у восьми темах, до шести з яких подано практичні завдання. Також до кожної з тем посібника підготовлено контрольні запитання. При використанні посібника маєте можливість не лише отримати теоретичні знання про Інтернет-технології, а й практичні вміння роботи з фотографіями і відео у мережі Інтернет, роботи з електронною поштою, створення мультимедійної презентації за допомогою Power Point і бюлетеня та буклету за допомогою Microsoft Publisher, створення веб-сторінок мовою HTML та сайтів на основі CMS WordPress і Joomla.

2019-01-10-3

2019-01-10-4

За матеріалами сайту Віктора Слюсаренка.

Додати коментар

Ви маєте Увійти , щоб додати коментар..