Учнівську молодь ознайомили з платформою для онлайн тестування «Моя професія: консультаційна мережа»

OLYMPUS DIGITAL CAMERAСистематичність профорієнтаційної роботи є запорукою вдалого вибору професійного майбутнього учнівської молоді. Саме тому фахівці Знам’янської міськрайонної філії постійно організують інтерактивні заходи, профорієнтаційні бесіди, зустрічі із шкільною молоддю, маючи на меті підвищення рівня знань учнів про світ професій та формування стійкої мотивації до набуття навичок, затребуваних на ринку праці.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Так, заходи, проведені днями в ЗОШ №6 та №7, що розташовані в селищі Знам’янка, мали на меті не лише підвищення інформованості учнів про світ професій, а й ознайомлення учнівської молоді із інноваційним проектом – веб-базованою платформою для онлайн тестування «Моя професія: консультаційна мережа».
Цей проект призначений, в першу чергу, для осіб, які потребують допомоги у виборі професії чи майбутнього напрямку професійного навчання, визначенні та оцінюванні власних здібностей, нахилів та умінь. Під час проведення заходів всі бажаючі мали змогу ознайомитися з можливостями цієї консультаційної мережі, дізнатися, як саме скористатися послугами проф. консультування та зареєструватися для проходження тестування.
За допомогою фахівця служби зайнятості учні ознайомились із новими професіями, що є найбільш популярними в мережі Інтернет.

Л. С. Базюк, провідний фахівець відділу активної підтримки безробітних Знам’янської міськрайонної філії
Кіровоградського обласного центру зайнятості

Додати коментар

Ви маєте Увійти , щоб додати коментар..