Ціни в Кіровоградській області

tseny-compressorІндекс споживчих цін в області у жовтні 2018р. порівняно з попереднім місяцем становив 101,8%, з початку року – 107,2%.
На споживчому ринку у жовтні 2018р. ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,9%. Найбільше (на 7,5%) подорожчали овочі. На 5,3–1% зросли ціни на молоко, сало, яйця, сметану, інші продукти харчування, масло, кондитерські вироби з борошна, маргарин, рис, мед, кисломолочну продукцію, макаронні вироби, хліб, рибу та продукти з риби, олію соняшникову, кондитерські вироби з цукру, продукти переробки зернових, сири, м’ясо та м’ясопродукти. Водночас на 3,9% подешевшав цукор, на 3,6% – фрукти.
Ціни на алкогольні напої та тютюнові вироби зросли на 1,7%, у т.ч. алкогольні напої – на 1,8%, тютюнові вироби – на 1,5%.
Одяг і взуття подорожчали на 3,3%, зокрема, взуття – на 3,4%, одяг – на 3,2%.
Зростання цін (тарифів) на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива на 0,5% відбулося головним чином за рахунок підвищення тарифів на опалення на 2%, утримання та ремонту житла – на 1,7%.
Підвищення цін на транспорт у цілому на 3% в основному спричинено подорожчанням палива та мастил на 6%, а також транспортних послуг – на 1,6%.
У сфері зв’язку ціни зросли на 4%, що пов’язано з подорожчанням поштових послуг на 9,4% та послуг мобільного зв’язку – на 6,9%.

 

Головне управління статистики у Кіровоградській області

Додати коментар

Ви маєте Увійти , щоб додати коментар..