До уваги пасічників та бджолярів міста!

6818_playmobil_extra1-1280x800В даний час бджільництво, як галузь сільського господарства, динамічно розвивається та інтенсифікується, потребує спільних зусиль щодо вирішення наявних проблем як з боку пасічників та бджолярів так і з боку аграріїв та органів місцевого самоврядування, зокрема, під час використання пестицидів та агрохімікатів, упорядкування добросусідства, тощо.

Одним із взаємовигідних підходів кооперації пасічників та аграріїв є налагоджена робота по запиленню ентомофільних культур медоносними бджолами і відповідно збільшення вирощеної продукції.

Надзвичайно актуальним  на даний час є питання консолідації пасічників для вирішення питань дотримання аграріями вимог чинного законодавства щодо використання пестицидів та агрохімікатів для запобігання отруєння бджіл, судових позовів при загибелі пасік, питань реєстрації пасік та їх утримання, реалізації продуктів бджільництва за належними цінами, тощо.

Для вирішення перелічених питань  практикуючим адвокатом, заступником голови громадської організації «Обласна спілка «Дніпровський пасічник», експертом секторальної політики GFA Conculting Group Gmold (питання маркування, виробництва і продажу меду) Романом Смоловим розроблено методичні рекомендації, покрокові дії та примірні зразки документів, які рекомендується використовувати пасічникам у своїй діяльності.

Отримати методичні рекомендації можливо звернувшись на електронну адресу : smolovroman@ukr.net а також  до ГО «Спілка пасічників Кіровоградської області» за адресою : 25019, м. Кропивницький, вул. 40-річчя Перемоги,56
 

Головний спеціаліст сектору з питань надзвичайних ситуацій, охорони праці, екології та благоустрою, управління містобудування, архітектури та житлово –комунального господарства  Знам’янської міської ради В.В. Безай 

Додати коментар

Ви маєте Увійти , щоб додати коментар..