“Веселка” – лауреат І та ІІ ступеню ІІІ Міжнародного Фестивалю-конкурсу мистецтв «UKR WEST ART FEST»

bd666a6b598d62b80d08552c9e8bef0eЗ 29 листопада по 3 грудня 2018 року в місті Трускавець відбувся ІІІ Міжнародний Фестиваль-конкурс мистецтв «UKR WEST ART FEST», учасником якого цього року став і зразковий аматорський колектив «Веселка» Знам’янського міського Палацу культури на чолі з керівником-майстром своєї справи, талановитим хореографом-постановником Тетяною Часник.

На розсуд журі колективом було представлено хореографічні постановки у двох номінаціях «Народна та сучасна хореографія». Колектив «Веселка» гідно представив рідне місто, здобувши відповідно І місце у номінації «Народна хореографія» та почесне ІІ місце у номінації «Сучасна хореографія».

Вихованці колективу, зокрема, 20 учасників середньої вікової групи, які цього року презентували свій талант на конкурсі відповідного рівня, враховуючи результат плідної праці, вкотре підтвердили своє звання «Зразковий хореографічний колектив».

518211176006948e3ef99e5020f94e39

Від щирого серця дякуємо хореографу колективу Тетяні Часник, закоханій у справу свого життя людині за талант, майстерність та любов до дітей, а також найщирішим поціновувачам дитячої творчості – батькам, які напрекір усім труднощам докладають максимум зусиль, щоб діти мали можливість бути кращими серед кращих.

ed02d9666066a2b3cc6607229ee5a456

Поряд з тим, висловлюємо слова щирої вдячності за фінансову підтримку народному депутату Верховної Ради України Олесю Довгому, директору Благодійної організації «Благодійний фонд «Можемо разом» Гуляєвій О.С., помічнику народного депутата ВР України Олеся Довгого Андрію Клименко за сприяння у вирішенні питання фінансової підтримки, а також організаторам фестивалю «Громадській організації «ДГО «Співограй»» за пособи Трускавецької міської ради за ініціативу та запрошення до участі у Фестивалі, адже підтримка талантів – це внесок в майбутній добробут і розвиток нашої Батьківщини.

 

Батьки та вихованці зразкового аматорського хореографічного колективу «Веселка» Знам’янського міського Палацу культури

Додати коментар