На Знам’янщині посилюється співпраця органу пробації та виконавчої служби під гаслом: «Чужих дітей не буває»

DSC_85295 грудня  в приміщенні Знам’янської районної державної адміністрації за ініціативою Знам’янського міськрайонного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Кіровоградській області та Знам’янського міськрайонного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції в Кіровоградській області   за участю прокурора Знам’янської місцевої прокуратури, першого заступника голови Знам’янської районної державної адміністрації, а також представників Знам’янської районної ради та сільських, селищних рад пройшла робоча зустріч під гаслом «Чужих дітей не буває» з метою вирішення проблемних питань, які виникають під час виконання рішень суду щодо суспільно корисних робіт.

Начальник органу пробації Марина Марула  звернула увагу присутніх на наявності правопорушників, яким рішенням суду накладено стягнення у виді суспільно корисних робіт та проблем, які виникають під час виконання цих рішень. Також наголошено на обов’язковості  закладення коштів в бюджет, які в подальшому будуть перераховуватися для погашення заборгованостей по аліментам та затвердженні об’єктів на яких правопорушники матимуть змогу працювати.

У свою чергу, заступник начальника відділу ДВС Ірина Габбасова повідомила про ймовірну кількість протоколів на осіб, які є боржниками по сплаті аліментів, що будуть в подальшому направлені до суду для прийняття рішення щодо притягнення їх до адміністративної  відповідальності у виді суспільно корисних робіт. Також присутнім доведено інформацію щодо заходів, які застосовуються виконавчою службою до боржників та які передують направленню протоколів до суду.

Визначено, що на даний час, відсутність затверджених міською, селищною та сільськими радами об’єктів на яких правопорушники матимуть змогу відпрацьовувати призначену кількість годин суспільно корисних робіт, є непереборною  перешкодою для виконання рішень суду в цьому напрямку.

Можливо, щось в серці посадовців та депутатів місцевого самоврядування, які відповідальні за прийняття даного рішення, сколихнеться, й спільними зусиллями буде здійснено мрії маленьких громадян нашої держави, які залишаються забутими своїми батьками.

DSC_8509

DSC_8520

 

Марина Марула, начальник Знам’янського МРВ філії ДУ «Центр пробації» в Кіровоградській області

 

Додати коментар

Ви маєте Увійти , щоб додати коментар..