Сьогодні відбудеться антирейдерський форум «Бізнес проти знищення держави»

miroshnichenko-300x200

 

Сьогодні, 5 грудня, в Києві відбудеться антирейдерський форум «Бізнес проти знищення держави».

Резонансні випадки рейдерства із перших уст – лише конкретна інформація від підприємців, з іменами замовників і виконавців. Громадська організація «Бізнес-Варта» спільно з «Всеукраїнською Аграрною Радою» та «Телеком Клуб» збирає представників влади, підприємців, юристів і журналістів задля однієї спільної мети – врятувати бізнес в Україні.

«Конкретні проблеми підприємців майже рік тому стали причиною створення Громадської організації «Бізнес-Варта». Попри величезну проведену роботу за цей час, попри реальні успіхи у тих справах, за які ми взялися, змушені констатувати: проблем менше не стало. Адже часто ми змушені протистояти не лише злочинцям, які захоплюють бізнес, а й правоохоронцям та іншим державним установам, що їм допомагають або самі тиснуть і блокують роботу. Антирейдерський форум «Бізнес проти знищення держави» об’єднує усіх, хто прагне боротися, захищати свої права, бути публічними. Це майданчик, на якому можна почути імена замовників, виконавців злочинів та тих, хто їм сприяє», – каже голова Ради ГО «Бізнес-варта», народний депутат «Об’єднання «Самопоміч» Іван Мірошніченко.

Під час форуму буде відкрита громадська приймальня, де фахові юристи розглядатимуть справи учасників, щоб «Бізнес-Варта» могла активно включитися у допомогу щодо кожної ситуації.

 

Ігор Матвєєв

Додати коментар

Ви маєте Увійти , щоб додати коментар..