Можливості працевлаштування в галузі будівництва в Ізраїлі

Robitnyky-compressorВ рамках міждержавної двосторонньої Угоди, укладеної між Кабінетом Міністрів України та Урядом Держави Ізраїль для українців існує можливість тимчасового працевлаштування на ринку праці Держави Ізраїль.
Відповідно до Угоди визначено 4 сфери для працевлаштування висококваліфікованих українських фахівців в Ізраїлі:
1. опалубник — будівельні роботи (промислове будівництво, обробка деревини), обов’язковим є вміння читати плани будівництва;
2. арматурник — робота з металом, обов’язковим є вміння читати плани будівництва;
3. лицювальник – плиточник (покриття стін та підлоги керамічною плиткою);
4. штукатур (штукатурні роботи).
Бажаючі подають заявку, проходять відбір щодо своєї професійної придатності, проходять медичний огляд, знайомляться з термінами та умовами перебування в країні, з режимом роботи, оплатою праці. З претендентами, які пройдуть відбір, буде укладено трудовий договір.
Відповідно до ізраїльського законодавства та Імплементаційоного протоколу українські працівники, працевлаштовані в Ізраїлі, користуються рівними правами, як і місцеві працівники, включаючи дні відпустки, лікарняний, виплати на оздоровлення та інші, які відображені в трудовому договорі.
Більш детальну інформацію про працевлаштування в Державі Ізраїль можна отримати в Знам’янській міськрайонний філії Кіровоградського обласного центру зайнятості, за адресою: м. Знам’янка, вул. Чайковського, 13А або за телефоном – 2-27-71.

Додати коментар

Ви маєте Увійти , щоб додати коментар..