Обговорили питання техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у Знам’янському районі

5-compressorГолова районної державної адміністрації Олександр Лукашов провів чергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Начальник Знам’янського міськрайонного відділу управління ДСНС України в районі Владислав Ларіонов представив на затвердження комісії «Паспорт ризику Знам’янського району на 2019 рік».

Підсумовуючи підсумки купального сезону 2018 року В. Ларіонов відмітив, що в порівнянні з 2017 роком, в купальний період 2018 року, кількість людей, які загинули на водних об’єктах району зменшилася до 1 особи (в 2017 році — 4 особи), даний випадок стався на водному об’єкті в с. Долина Дмитрівської ОТГ. Всі випадки загибелі людей на водних об’єктах району протягом купальних сезонів 2017 та 2018 років пов’язані з порушенням особами, які загинули, правил поводження на воді та зловживання спиртними напоями. Але, поряд з тим органами місцевого самоврядування району вживаються недостатні заходи, спрямовані на виконання покладених завдань у сфері цивільного захисту, щодо запобігання та профілактики виникнення надзвичайних ситуацій у місцях масового відпочинку населення на водних об’єктах.

Під час розгляду питань «Про стан щеплення організованих колективів та населення проти грипу» заступник начальника – начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Знам’янського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області Сергій Манько проінформував, що, для холодного періоду року характерна підвищена захворюваність населення на грип та гострі респіраторі вірусні інфекції (ГРВІ).

Найефективнішим способом захисту організму людини від грипу вважається вакцинація. Особливо важливою є вакцинація для населення з груп ризику. З різних причин в останні роки щепленням охоплюється не більше 0,5% населення України. Станом на 02 листопада 2018 року в районі щеплено лише 16 осіб, з них 12 – з групи епідемічного ризику, втому числі 3 дітей 2 медичних працівника, 2 працівника освітніх закладів, 2 працівника сфери послуг, 3 працівника інших установ. З групи медичного ризику (за станом здоров’я) вакциновано 4 особи.

З метою підготовки снігоприбиральної та інженерної техніки в районі підготовлено 7 одиниць спеціальної техніки філії «Знамянський райавтодор» та проводиться інвентаризація снігоприбиральної та інженерної техніки, незалежно від форми власності, яка може бути використана, за необхідності, для прибирання снігу та буксування транспортних засобів, всього 42 од.

Відповідно до районної програми цивільного захисту створено резерв пально-мастильних матеріалів для ліквідації можливих наслідків надзвичайних ситуацій підчас ускладнених погодних умов, характерних зимовому періоду в кількості 1т. та передбачено на 2019 рік, для даних, потреб кошти в сумі 60,0 тис. грн.

 

Підготовано за інформацією офіційного сайту Знам’янської РДА

 

 

Додати коментар

Ви маєте Увійти , щоб додати коментар..