І та VI місця виборов колектив “Сузір’я” на Всеукраїнському фестивалі «Art People Fest»

s3331468128 жовтня 2018 р. у м. Черкаси пройшов Всеукраїнський вокально – хореографічний фестиваль «Art People Fest». Організаторами фестивалю-конкурсу є міська дитяча громадська організація «Танцювальний спортивний клуб «Жемчуг», позашкільний навчальний заклад «Центр дитячої та юнацької творчості м. Черкаси» Черкаської міської ради. Конкурс проводиться в рамках творчого проекту «ArtPeopleFest».

Хореографічний колектив естрадного танцю «Сузір’я» (керівник Олена Леонідівна Андрєєва) також стали учасниками фестивалю. Колектив виборов І місце за композицію «Тримай мене міцно» в номінації «Естрадна хореографія», вікова категорія – 14-17 років; та VI місце за композицію «Я хочу танцювати» в номінації «Естрадна хореографія», вікова категорія – 10-13 років.

2

 

Керівник гуртка Олена Леонідівна Андрєєва також була нагороджена дипломом за вагомий внесок у розвиток творчо обдарованої молоді та за підготовку учасників фестивалю.

s61691628

Діти та батьки вихованців з гарним настроєм, перемогою та незабутніми спогадами повернулись до рідного міста Знам’янка! Висловлюємо усім батькам велику вдячність за емоційну та матеріальну підтримку в організації поїздки на конкурс – фестиваль«Art People Fest» .

 

О.Л. Андрєєва, керівник гуртка

Додати коментар