Як правильно зберегти зібраний урожай

ab9083c4344a26f28a8b1378ce88e8e8_LУрожай практично зібраний. На часі актуальним є питання його збереження. Головне управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області радить як запобігти втратам при збереженні зерна.

Відомо, що в Україні розповсюджені 116 видів комірних шкідників. Серед них кліщі – 34%, комахи – 60% (жуки – 51%, метелики – 9%), мишоподібні гризуни – 6%.

Комірні комахи – це справжнє лихо для зерна. Вони мають високу потенційну здатність до розмноження і за сприятливих для їхнього розвитку умов під час тривалого зберігання зернопродуктів можуть накопичуватися у значній кількості. А мишоподібні гризуни, окрім безпосереднього поїдання зерна, руйнують споруди приміщень та обладнання. Крім того, вони є потенційними носіями збудників хвороб людей і тварин. Найнебезпечніші захворювання, які поширюються гризунами, – це чума, енцефаліти, сказ, тиф, лептоспіроз, туляремія, токсоплазмоз, рекетсіози, геморагічна лихоманка та багато інші.

Важливо знати, що на життєдіяльність комірних шкідників істотно впливає температурний режим. Кожен вид комах і кліщів проявляє активність лише у визначених межах температур. Оптимальний температурний діапазон для розвитку більшості шкідників хлібних запасів – 18-32оС. Нижній температурний поріг розвитку основних шкідників зернових запасів такий: кліщі – плюс 6оС; комірний довгоносик, зернова вогнівка – плюс 10оС; млинова вогнівка – плюс 11оС; рисовий довгоносик, зернова міль – плюс 13оС; південна комірна вогнівка – плюс 14оС; булавовусий і малий борошняні хрущаки – плюс 15оС; сурінамський борошноїд, зерновий шашіль – плюс 16оС.

Тривале перебування комах у середовищі з такою температурою призводить до повільного вимирання усіх фаз їх розвитку. Більш холодостійкими є кліщі, окремі види яких можуть розвиватися, хоч і повільно, за температури 5-7оС. Таким чином, охолодження і зберігання зерна та зернопродуктів при температурі 10-12оС є одним з основних профілактичних заходів, що стримують розвиток шкідників. Зазвичай для охолодження зерна достатньо зниження температури атмосферного повітря в холодну пору року чи доби при застосуванні пасивного чи активного вентилювання.

У разі виявлення живих шкідників у зерні чи зернопродуктах застосовують винищувальні заходи з дотриманням вимог охорони праці та санітарних правил ДСП 8.8.1. Транспортування, зберігання та застосування пестицидів у народному господарстві. Спосіб дезінсекції обирають з урахуванням характеристики об’єкта, що підлягає знезараженню, ступеня заселення шкідниками і виду шкідників, технічних можливостей, строків проведення знезараження, кліматичних умов та вартості робіт.

Роботи з хімічної обробки місць для зберігання зерна і зернопродуктів та знищення гризунів зазвичай виконують спеціально підготовлені бригади, які пройшли навчання з техніки безпеки при роботі з пестицидами і добре ознайомлені з «Інструкцією з боротьби зі шкідниками хлібних запасів» та мають допуск (посвідчення) на право роботи з пестицидами.

Завдяки систематичним обстеженням з метою виявлення зараженості зерна і зерносховищ шкідниками та своєчасно проведеним профілактичним заходам можна запобігти застосуванню винищувальних заходів і вберегти зернопродукцію від заселення й пошкодження шкідниками.

 

Інформує ГУ Держспоживслужби в Кіровоградській області

Додати коментар

Ви маєте Увійти , щоб додати коментар..