У Знам’янському районі відзначили День захисника України

2Напередодні православного свята Покрова Пресвятої Богородиці, в с.Мошорине відбулися святкові заходи з відзначення в районі Дня захисника України, Дня Українського козацтва та свята козацької пісні ім.Семена Климовського «Нащадки козацької слави».

У заході взяли участь голова районної державної адміністрації О.Лукашов, заступник голови районної ради Д.Молодченко, радник голови райдержадміністрації з питань АТО В.Мухуров, сільські голови, учасники антитерористичної операції, волонтери та громадськість району.

Урочистості розпочались у центрі с.Мошорине, біля пам’ятного знаку козаку-філософу Семену Климовському, автору всесвітньовідомої пісні «Їхав козак за Дунай».

Вокальні колективи районного та сільських будинківу культури спільно з учасниками районного свята, вшанували пам’ять Семена Климовського, виконавши його славнозвісну пісню та поклавши квіти до пам’ятного знаку.

У Мошоринському сільському будинку культури відбувся святковий концерт.

Захист незалежності та територіальної цілісності рідної землі в усі часи був покликанням та обов’язком справжніх чоловіків. Захисники нашої Батьківщини, як живі, так і полеглі, стали національною гордістю, гарантом стабільності і безпеки в нашій державі.

У ході районного свята голова районної державної адміністрації О.Лукашов та заступник голови районної ради Д.Молодченко вручили відзнаки до Дня захисника України:

відзнаку Президента України «За участь в антитерористичній операції» учасникам бойових дій на Сході України — В.Олефіренку, С.Олефіренку, В.Романенку.

відзнаку Кіровоградської області «За мужність і відвагу» учасникам бойових дій на Сході України – начальнику відділення зв’язку та інформатизації Знам’янського об’єднаного міського військового комісаріату сержанту С.Біченку, старшому офіцеру мобілізаційного відділу Знам’янського об’єднаного міського військового комісаріату майору О.Бугаю, учаснику бойових дій на Сході України О.Кирику, учаснику бойових дій на Сході України С.Козію, учаснику бойових дій на Сході України О.Плужнику, заступнику військового комісара – начальнику відділення комплектування Знам’янського об’єднаного міського військового комісаріату майору Р.Похиленку, військовому комісару Знам’янського об’єднаного міського військового комісаріату підполковнику О.Чижму, старшому офіцеру відділення комплектування Знам’янського об’єднаного міського військового комісаріату старшому лейтенанту Є.Штаньку.

Почесну грамоту Знам’янської районної державної адміністрації та районної ради матурі учасника бойових дій на Сході України Л.Кулеші.

Грамоту Знам’янської районної державної адміністрації та районної ради — радіотелефоністу відділення зв’язку та інформатизації Знам’янського об’єднаного міського військового комісаріату П.Ісаєнку, учаснику бойових дій на Сході України О.Касьянову, учаснику бойових дій на Сході України В.Москаленку, старшому офіцеру відділення військового обліку та бронювання сержантів і солдатів запасу Знам’янського об’єднаного міського військового комісаріату М.Нетісу, учаснику бойових дій на Сході України М.Пісьмаку, учаснику бойових дій на Сході України О.Русакову.

Подяку Знам’янської районної державної адміністрації та районної ради — учаснику бойових дій на Сході України О.Бугайову, учаснику бойових дій на Сході України О.Мостіпану.

Також, гості мали змогу прослухати сучасні патріотичні пісні, познайомитися з витворами майстрів декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва, взяти участь в іграх «Козацькі розваги», пригоститися традиційними козацькими стравами. А найменші учасники свята бавилися на дитячих атракціонах.

1

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

 

За інформацією офіційного сайту Знам’янської РДА

 

Додати коментар

Ви маєте Увійти , щоб додати коментар..