Нові випадки кору зареєстровано на Кіровоградщині

10593-compressorЗа останній тиждень зареєстровано 6 нових лабораторно підтверджених випадків кору на Кіровоградщині, з них 1 випадок у дорослої особи та 5 випадків серед дітей, всі захворілі з Новомиргородського району.

Захворілі госпіталізовані в інфекційне відділення закладу охорони здоров’я за місцем проживання з середнім ступенем важкості захворювання.

На разі триває епідрозслідування та проведення протиепідемічних заходів у вогнищах кору.

Причиною виникнення спалаху є відсутність імунітету проти кору у першого хворого.

Всього з початку року на Кіровоградщині зареєстровано 295 вірусологічно підтверджених випадків кору, 124 випадків у дітей та 3 випадки у вагітних жінок.

Всього в Україні в 2018 році зареєсторовано 31 954 випадків кору, з них – 59,5 % дітей. Всього в Україні від кору померло 14 людей, з них 10 дітей і 4 дорослих. Останній летальний випадок зареєстрований на минулому тижні у Львівській області, коли від ускладнень кору померла 3-річна дитина, яка буда не щеплена.

Єдиним надійним захистом від кору є своєчасна імунізація проти кору. На даний час всі заклади охорони здоров’я Кіровоградщини забезпечені вакциною проти кору. В області в наявності 22 100 доз вакцини КПК.

 

Інформує Кіровоградський обласний лабораторний центр

Додати коментар

Ви маєте Увійти , щоб додати коментар..