Про розвиток інклюзивної освіти у Знам’янці

4Сьогодні одним з пріоритетних напрямків нашої держави є освіта дітей з особливими освітніми потребами. У нашому місті цьому питанню приділяється значна увага.

Відповідно до рішення виконавчого комітету Знам’янської міської ради від 31 травня 2018 року № 159 «Про створення Інклюзивно-ресурсного центру та ліквідацію міської психолого-медико-педагогічної консультації відділу освіти», з серпня 2018 року функціонує інклюзивно-ресурсний центр – це установа, яка створюється з метою забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами у віці від 2 до 18 років на здобуття дошкільної, загальної середньої освіти.

На даному етапі завершуються ремонтні роботи по оформленню приміщення, створенню належних та комфортних умов для роботи з дітьми і проведення консультацій для педагогів, що працюють у освітніх закладах.

12 вересня відбувся робочий візит міського голови Сергія Івановича Філіпенка та начальника відділу освіти Людмили Анатоліївни Грекової до приміщення інклюзивно-ресурсного центру. Прийом дітей заплановано з 18 вересня поточного року.

5

Відвідувачі центру матимуть змогу отримати консультацію практичного психолога та вчителя-логопеда відповідно до затвердженого графіка роботи, який буде розміщено на офіційному сайті відділу освіти.

 

Відділ освіти Знам’янського міськвиконкому

Додати коментар

Ви маєте Увійти , щоб додати коментар..