Думай про майбутнє – працюй в Україні!

2-compressorДнями фахівцем Знам’янської міськрайонної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості Людмилою Базюк спільно із начальником відділу «Знам’янського бюро правової допомоги Олександрійського міського центру безоплатної вторинної правової допомоги»  Русланом Большаковим було проведено інформаційний семінар під назвою: «Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці».
Під час проведення заходу присутніх було проінформовано про ризики, пов’язані з неофіційним працевлаштуванням, в тому числі, за межами нашої країни. Учасники семінару мали змогу ознайомитися із основними нормативно-правовими актами, що містять засади протидії торгівлі людьми; формами та методами вербування, дізналися про таке поняття, як «примусова експлуатація людини» тощо. Учасникам було продемонстровано відеоролики, що містять інформацію про найбільш поширені шахрайські схеми, що їх використовують торгівці людьми.
Увагу присутніх було акцентовано на тому, що при нелегальному працевлаштуванні особа не має змоги захистити свої права, у тому числі: право на відпочинок та належні умови праці; право на отримання виплати у випадку тимчасової непрацездатності, тощо.
По завершенню семінару фахівець з профорієнтації ознайомила учасників семінару з актуальними вакансіями на ринку праці, переліком соціальних послуг та електронними сервісами служби зайнятості.
Підводячи підсумки семінару, всі присутні дійшли висновку, що офіційне працевлаштування саме на території рідної країни є найбільш безпечним та перспективним.

Л. Базюк, провідний фахівець відділу активної підтримки безробітних Знам’янської міськрайонної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості

1 Коментар

  1. citizen коментує:

    коли хочеш залишитись без сім’ї, без майбутнього, працюй в Україні задарма, плати за навчання та лікування, будь бидлом! а майбутнє буде у дітей олігархів!

Додати коментар

Ви маєте Увійти , щоб додати коментар..