Робочий виїзд голови Знам’янської РДА до Петрівської сільської ради

3Голова районної державної адміністрації здійснив робочу поїздку до Петрівської сільської ради, де ознайомився з ходом ремонтних робіт у опорному навчальному закладі «Петрівський навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів».

Одне із основних завдань влади усіх рівні — виховання молодих громадян України, оскільки саме це є інвестицією у майбутнє нашої Батьківщини. Школа є одним із основних інструментів реалізації цього завдання. Саме тому у Знам’янському районі продовжуються роботи з підготовки навчальних закладів до роботи в новому 2018/2019 навчальному році і створення комфортних умов для навчання школярів.

4

5

У опорному навчальному закладі «Петрівський навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» на разі завершуються роботи з поточного ремонту обідньої зали (оздоблювальні роботи стелі, стін та підлоги). Вартість робіт становить 75,0 тис. грн. (кошти районного бюджету), роботи виконує ТОВ «Будівельна фірма «Геліос». Також за спонсорські кошти були придбані нові рукомийники.

Вже на початку навчального року учні зможуть насолоджуватись смачними стравами в оновленій обідній залі.

 

За інформацією офіційного сайту Знам’янської РДА

Додати коментар

Ви маєте Увійти , щоб додати коментар..