Фестиваль «На крилах творчості»

4У Дмитрівському сільському будинку культури 5 червня 2018 року відбувся районний фестиваль «На крилах творчості» Знам’янського районного центру дитячої та юнацької творчості. У гості до вихованців закладу завітали перший заступник голови районної державної адміністрації Олена Грінчак, начальник відділу освіти, молоді та спорту Віта Сидоренко та методист районного методичного кабінету Олена Матусевич.

В фойє будинку культури працювала виставка робіт гуртків декоративно-ужиткового та науково-технічного напрямку. Малюнки, вироби та світлини зі сторінок дитячого життя радували око глядачів.

Концертна програма за участі гуртків художньо-естетичного напрямку продемонструвала уміння вихованців вокальних, хореографічний гуртків РЦДЮТу. До уваги глядачів були запропоновані номери, як початківців, так і знаних колективів, таких як хореографічні колективи «Едельвейс» (кер. Т.І. Ігнатьєва), «Каприз» (кер. О.Ю. Шкафер) та барабанний гурт «Смайл» (кер. Л.О. Міркотан).

Вражала тепла, дружня атмосфера та підтримка учасників та гостей фестивалю. Кожен колектив продемонстрував свої вміння, талант, та, натомість, отримав позитивні емоції глядачів, подяки Знам’янської районної державної адміністрації та подарунки. Керівники гуртків привітали дітей з закінченням навчального року та побажали гарних канікул і незабутніх вражень.

5

6

7

8

9

10

 

За інформацією офіційного сайту Знам’янської РДА

Додати коментар