«Моя ти земле, калинова»

219 травня в м. Кропивницькому, в залі обласної філармонії відбулося урочисте відкриття ХХVІI Всеукраїнського фестивалю-конкурсу вокально-хорового мистецтва „Калиновий спів”, який є однією з візитівок Кіровоградщини.

Розпочалося культурно-мистецьке дійство ходою-презентацією творчих делегацій районів, міст, об’єднаних територіальних громад та гостей з інших регіонів України.

Творчу делегацію Знам’янського району очолила перший заступник голови Знам’янської районної державної адміністрації Олена Грінчак.

2

Біля обласної філармонії було проведено святковий обряд уквітчання калини.

У рамках проведення „Калинового співу” у фойє була розташована виставка „Калиновий розмай” від майстрів декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва. На виставці, зокрема, були представлені короваї творчих делегацій.

5

Шанувальники народного співу мали можливість почути чудові хорові колективи з усієї України. У конкурсній програмі своє мистецтво представляли 35 аматорських хорових колективів з Вінницької, Дніпропетровської, Запорізької, Кіровоградської, Полтавської, Херсонської та Чернігівської областей.

Знам’янський район цього року представив аматорський хоровий колектив «Дмитрівчанка» (керівник Ольга Єремєєва).

20 травня відбувся заключний концерт та урочисте нагородження переможців фестивалю, в якому прийняли участь 17 хорових колективів.

Аматорський хоровий колектив «Дмитрівчанка» отримав Дипломом III ступеня у номінації «народний спів» та пам’ятний сувенір.

3

Творчу делегацію Знам’янського району нагородили пам’ятним сувеніром та Дипломом переможця у номінації «краще сценарно- режисерське вирішення та оригінальність презентації».

Дякуємо всім, хто долучився до величного свята української співочої родини!

12

 

За інформацією офіційного сайту Знам’янської РДА

 

Додати коментар